NETWORK ALT YAPI KURULUMU

Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle her zaman yanınızda olmaya hazırız.

Firma olarak ağ çözümlerini belirlemeden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapılır. Firmanın mevcut yapısı ve mevcut ihtiyaçları ele alınır.

Gelecekte firmanın yada kurumun ulaşabileği konum göz önünde bulundurularak, ağ altyapısı ve topolojisi ileriye dönük tasarlanır ve belirlenen çözümler süratle uygulanır.

Her türlü aktif network cihazlarının kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar,
ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.

Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.

Ağ yapısının projelendirilmesi hizmetleri
Kablo kanallarının, prizlerin, ağ kablolarının (UTP, Fiber Optik vs.), elektrik altyapısının montajı hizmetleri
Ağ cihazlarının, kabinlerin, panellerin montajı hizmetleri
Ağ cihazlarının kurulumu, ayarlanması, çalıştırılması hizmetleri
Ağ sunucu işletim sitemleri kurulumu hizmetleri
Sanal sistemlerin kurulumu yada mevcut çalışan fiziksel network’lerin sanal yapılara implemantasyonu hizmetleri
Network ve Internet hizmetlerinin düzenlenmesi hizmetleri (Kullanıcı yetkilendirme; dosya, yazıcı vs. kaynakların paylaştırılması vb.)


Yorumlar

YORUM YAZ


Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...