HAKKIMIZDA

Biz Kimiz 
Türkiye de hızla gelişen bilişim, yazılım, güvenlik, vb.  sektörlerde tecrübeli ve dinamik kadrosu ile sektörde aranan firmalar arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş Prima Teknoloji Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti  2016 yılında kurulmuştur.


3 Yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe aktif rol oynayan Prima Teknoloji Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti’nin kurucuları müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir. Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır.


Prima Teknoloji Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.Şti  müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.


Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.


Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.


Yorumlar

YORUM YAZ


Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...