PERSONEL TAKİP SİSTEMİ KURULUMU BAKIMI

PDKS Sistemleri, tam açılımı ile “Personel Devam Kontrol Sistemi” olarak adlandırılmaktadır. Bu sistemler sayesinde iş alanlarında personellerin devamlılığını kontrol edebiliyor, direkt olarak sistem üzerinde ki dahili hafızayı mailinize aktararak personellerin işe giriş ve çıkış saatlerini kontrol edebiliyorsunuz. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda personel takip durumları, excel, Word gibi sistemler üzerinden gerçekleşirdi. Fakat teknoloji her geçen gün ilerlemekte ve sizlere ürünleri en makul seviye de kullanabileceğiniz ortamlar yaratılmaktadır.

Bu alanda ise sizler de PDKS sistemi ile beraber var olan yazılımları kontrol edebilecek ve dahili hafıza üzerinden tüm personelleri düzenli bir şekilde görüntüleme olanaklarına sahip olabileceksiniz. Bu sistem türü kendi alanında 3 farklı şekilde kullanılabilmektedir;

  • Kart okuyuculu sistem
  • Parmak izi okuyuculu sistem
  • Yüz tanıma sistemi

3 sistem türü de sizlere PDKS sistemleri alanında %100’e kadar makul ve kaliteli hizmetleri sağlamaktadır. Ürünlerin tamamını kendi bünyemiz de hazırladığımız yazılımlarla destekliyor, en kapsamlı şekilde de değerlendirmeler yapmanızı sağlıyoruz. Böylelikle artık tüm personelleri an ve an görüntüleme ve işe karşı olan bağlılığını kontrol etme aşamasında görüntüleyebilmektesiniz. Her geçen gün kitleler tarafından daha çok tercih edilen bu sistem türü, bugüne kadar Perkotek güvencesi ile 50.000’i aşkın firmaya sağlandı ve kurulum alanları yaratıldı. Montaj işlemi ise direkt olarak kapılara, duvara veya turnike sisteminin üzerine sağlanmaktadır. Parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemleri son teknolojiye uygun ürünler olduğundan dolayı, diğer ürünlere nazaran öncülüğünü bir adım öne taşımakta ve daha çok tercih edilebilir alanlar yaratmaktadır. Bu nedenden dolayı da siz değerli kullanıcılarımız için sunduğumuz ve hazırladığımız sistem türünü sizler de deneyimleyebiliyor, her geçen gün daha makul ortamlar yaratma hususunda da çalışmaları görebiliyorsunuz. Geçmişten, günümüze kadar Perkotek güvencesi altında yer alan binlerce firma, personellerini daha kontrollü ve kurumsal bir aşama üzerinden değerlendirme ve görme fırsatları buldular. Biz de bu nedenden dolayı sizlere kaliteli ürünler sunabilme noktasında da kendimizi her daim geliştirmeyi ihmal etmemekteyiz.


Yorumlar

YORUM YAZ


Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...